Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Indigo
Thanks for your kindness and your patience and insightful replies to my life`s questions. Keep up the good work!
Saida:
Josje
❤️

S:
Albertina
Ontzettend lieve vrouw, kijkt met je mee in de situatie en geeft je wijze adviezen!
Dank u wel, Albertina!

Ano
Geweldige inzichten gehad.
S.:
Cenna
Bedankt Cenna, ik ben benieuwd naar het verloop maar daar geloof ik wel zeker in!
U zag vorig jaar ook dat er voor het einde van ‘t jaar een nieuw persoon op m’n pad zou komen en dat gebeurde ook! Waanzinnig goed!

SV:
Soumie
De liefste! 🤗 Soumie zegt heel straight waar het op staat. Zonder onduidelijkheden. Altijd fijn bij haar ❤️

Celia
Jo-An is erg begripvol en betrokken, maar tegelijkertijd houdt ze een gepaste afstand en geeft ze de ruimte om eigen keuzes en conclusies te maken. Ik vind haar echt een professional. Ze doorziet personen op verschillende lagen. Verder geeft ze ook healing op afstand wat erg fijn is. (26-07-24)
Pauline
Mooi en fijn gesprek gehad met Jessy. Dit is een top motivator! Ik heb niet gelezen of Jessy een man of vrouw is maar ik ben in ieder geval onder de indruk. Hij of zij heeft mij goede tips gegeven waar ik echt mee aan de slag kan en ga. ThanX Jessy, ik raad jou beslist aan! ❤️
viola
Bedankt voor alle inzicht. Was een super mooi consult .
Annemarie
Super goed! Komt heel snel tot de kern en geeft echt goed inzicht. Typt ook snel. Door haar ging ik de situatie anders inzien. Heeft echt geholpen dank!Vorige | 1 | ... | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | ... | 1200 | Volgende |