Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier
![](/images/icons/stars_10.png)
Els
Dank je wel lieve Laura, Het is weer zo bijzonder de reading met jou, Ik word er wel blij van en goeie tips die ik krijg en daar heb ik echt veel aan. ik hoop dat ik het allemaal ga redden. Dank je wel voor alles![](/images/icons/stars_10.png)
Wen
Fijn gesprek met Jo-An gehad, ze voelde me oprecht aan en gaf bepaalde situaties exact weer.Hoop nog steeds op een goede afloop ahv wat ze zei wat ik nu moet doen.![](/images/icons/stars_10.png)
Anoniem:
Cenna
Lieve Cenna, je hebt het goed aangevoeld. We hebben overnacht samen! :) x
![](/images/icons/stars_10.png)
Sharona
Sorry, m’n credits waren alweer op... heel erg bedankt voor de wijze lessen en het luisterend oor. Dit doet me goed!![](/images/icons/stars_10.png)
Assia
Superlieve vrouw die echt met je meedenkt en alles goed kan inzien meer dan 5 sterren waard![](/images/icons/stars_10.png)
Sara
Fijn gesprek gehad. Kan mij heel goed aanvoelen![](/images/icons/stars_10.png)
Se
Ongelofelijk!... Sprakeloos en echt in shock Hartelijk bedankt atanea! Youre the best![](/images/icons/stars_10.png)
nikita
bedankt dat je zo lang geduld hebt.![](/images/icons/stars_10.png)
Helen
Is eerlijk en geeft aan hetgeen hij voelt of ziet. Vraagt van te voren toestemming bij minder nieuws. Duidelijkheid geboden, empathie. Heel fijn om mee te praten, brengt rust, stelt op gemak. Dringt niet aan. Kom zeker terug.![](/images/icons/stars_10.png)
Mc
Een topper ! Een echte aanraden.. belangrijke inzichten . Mooie reading en duidelijk .. ze voelt de dingen ook feilloos aan .. en direct to the point . Was voor mij de eerste keer bij haar maar zeker niet de laatste Bedankt en wat heb je een mooie gave.Vorige | 1 | ... | 439 | 440 | 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | ... | 1179 | Volgende |