Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Saba
Mooie fijne reading gehad ! Ze is eerlijk en zegt de waarheid en krijgt dingen heel goed door ! echt een aanrader...
S28-01-20:
Mystica
Wauw-wauw-wauw....Mijn favoriet! ❤️❤️❤️

Melanie :
Cenna
Wat een topper ben jij, je bent heel eerlijk en de uitkomst blijft voor jou hetzelfde.. je blijft het zien, en dankzij jou blijf ik ook positief! Ook al voelt het voor mij alsof het ver weg ligt, jij blijft zien dat de relatie komt.
Dankjewel lieverd ❤️!

Patricia
Ik kreeg wel een goed gevoel bij dit gesprek, Luna wist een aantal dingen te benoemen waarover ik niets gezegd had. Ze komt zuiver en betrouwbaar over. Prettige gesprekspartner ook. Ik heb wel vertrouwen in de dingen die ze over de toekomst zei.
S
Alles wat zij zegt komt uit! Zo’n lieve vrouw!! Xxxx
Ster
Goede snelle Reading met Eva.
KM
Hello dear, when will you come online? I would like to tell you some good news
Anoniem
Lieve Lena, zoals je voorspeld hebt! Ik heb een relatie met hem. Je bent geweldig. Dankbaar ben ik je. X
Dima
hele leuke maar ook leerzame consult gehad van lena ik wil jou enorm bedanken
Isabelle:
Eva
Evan is zo goed! Wat deze dame allemaal weet! Niet te geloven. Is heel duidelijk ook. Correct. En heel lief ook. Ik dank je Eva van harte
Vorige | 1 | ... | 609 | 610 | 611 | 612 | 613 | 614 | 615 | ... | 1191 | Volgende |