Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Bloempje
Lieve Angela je had weer gelijk. 1000 sterren voor jou. Zijn gaan lunchen. Xxxx
Charlotte
Jo-an is een schat, ze begeleidt je in je levenspad zonder haar op te dringen. Ze laat ruimte voor je eigen denken en gevoel. Is dat niet vertrouwen, plaats laten voor het onbekende. Jo-An, telkens opnieuw een plezier om met jou te chatten, het geeft rust en inzichten. TOP !!!
anoniem
ik heb missy net gesproken en ze zat er bam gewoon er boven op ! ik ben helemaal verbaasd wat ze in een korte tijd kon vertellen ! Je bent echt goed ! ik kom gauw weer bij je terug je bent meer dan 5 sterren waard x
Katia
Je hebt mij al veel geholpen en ik dank jou hier voor super gr van uit Antwerpen
B
Ik dacht even dat je weg bent van de sit.. maar gelukkig je staat er weer op! Ik spreek je gauw X
marina:
Cenna
een lieffie echt....heerlijk eerlijk en daar hou ik van....als uitkomt hoor je t

Anoniem
Zojuist een gesprek gehad met Missy. Kon de situatie meteen aanvoelen en de dingen juist benoemen. Typt snel en zet timer op pauze als ze invoelt. Is rechtuit en gaat niets verbloemen als het niet zo is. Missy gaf me een vertrouwt gevoel en ik kom zeker terug bij haar. Als ik kon dan gaf ik je meer als 5 sterren! Veel liefs xxxxx
Inge
Wat is Angela een lieverd. Niet alleen kan ze de situatie goed invoelen, ze geeft ook raad hoe ermee om te gaan. Tot nu toe heeft ze ook steeds gelijk gehad.
esther
Ik heb net met Missy gechat. Ze is eerlijk en snel met antwoorden. Wat ze door geeft is ook zuiver .voelt heel vertrouwd aan is een aanrader waard.
marina
lieverd hoop echt dat je het goed hebVorige | 1 | ... | 848 | 849 | 850 | 851 | 852 | 853 | 854 | ... | 1192 | Volgende |