Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Patrice:
Morna
Ik wil je bedanken, mijn credits waren op, en kon je niet meer vinden. Dank je wel je dat goed met vele dingen. Spot on.... groetjes

Gert
Dankjewel Jennifer! Jouw inzichten zijn super. Ik raad echt aan om eens met haar een consult te nemen...je gaat verbaasd zijn.
marina:
Cenna
bedankt weerrr xxxx

Anoniem
Je bent echt goed dankjewel Alexander.
R
Lou-Anne het is uw eerste dag en ik heb u voor het eerst gesproken. Omg wat bent u goed in wat u doet!!!!! U bent een topper en ik ga u zeker weer raadplegen. Als ze u straks zullen ontdekken hier op de site weet ik zeker dat u het druk gaat krijgen. Lou-Anne komt snel tot de kern van de zaak, is vriendelijk en geeft goede adviezen.
S.
Heel goed. alles wat je zegt klopt ook. geen twijfel dat jij de beste bent. je weet en ziet dingen die andere niet zien. ik raad iedereen aan maar ook echt iedereen om haar eens te proberen. je zal er nooit meer van weggaan en blijven terugkomen. want alles wat ze zegt komt ook uit. en kan de situaties direct oppikken met alleen je naam en leeftijd. knap hoor ;)
isabelle:
Ben
geweldige persoon Ben,is heel duidelijk,antwoord snel,geeft rust tijdens het chatten,dank je van harte Ben

Brenda
Ik vind Gerda een absolute topper!!! Zoooo helder in haar inzichten. Dank je wel ! Dikke zoen
Angela
Alles wat je zei klopte. Je gaf mij ook goed advies, kom zeker vaker bij je. Topp!!
marina:
Sjamaan Savan
heerlijke man direct!
Vorige | 1 | ... | 959 | 960 | 961 | 962 | 963 | 964 | 965 | ... | 1192 | Volgende |