Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Natalie
Heb Zenna daarnet gesproken 1-12-2021...zij is heeeeel erg goed in het invoelen van personen, alles wat zij vertelde klopte als een bus, zo blij met jou...voorspelling gedaan ben zooo benieuwd, wordt vervolgd lieverd, voel mij nu stukken beter...nogmaals Hartelijk Dank Zenna en tot snel...dikke knuff.
Debby:
Sjamaan Savan
Ik ben onder de indruk.. Vertelde dingen die hij echt niet kon weten. Ik heb vertrouwen in de voorspelling en neem zijn advies zeker mee :) xx

anoniem:
Eva
dank je wel om me vertrouwen te geven dat alles wel goed komt

Natalie:
Reena
Hoi Reena, fijn je weer even gesproken te hebben vandaag 1-12-2021...je bent sterk met invoelen van personen en het klopt ook, kom zeker terug bij jou...thnx again...gr. N.

Debby:
Eva
Zonder al te veel informatie te hebben gegeven, beschreef ze precies hoe het in elkaar stak. Ik heb vertrouwen in haar voorspelling. Nogmaals bedankt :) xx

Annemiek:
Lifecoach Lou
Ze is heel snel met antwoorden en komt zelf al met informatie waar je nog niet naar gevraagd heb. Ik heb er echt wat aan gehad en vind haar TOP.

Martina
Excellent medium and good friend in chat !
Krista
top ervaring gehad super bedankt Lena
Patricia
Wat een fijne, rustige gesprekspartner. Dank je wel voor het mooie gesprek.
Patricia:
Reena
Dank je wel voor de inzichten Reena
Vorige | 1 | ... | 425 | 426 | 427 | 428 | 429 | 430 | 431 | ... | 1188 | Volgende |