Gastenboek

Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.

Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier


Saida

Morgan is een echte aanrader!

Caroline

Super gesprek, net of ik je al vaker sprak. Je voelt het zo goed aan. Voel me een stuk rustiger nu. Ik kom zeker terug. Nogmaals dankjewel.

Els: Uriël

Hoi Uriel, Ik wilde jou nog bedanken voor het gesprek van vanmiddag. Wat bijzonder dat jij contact had met overleden vader, echt heel bijzonder. Terwijl jij niet wist dat hij overleden was. Dank je wel voor dit mooie pure gesprek

Beata

Wow erg goed

Inge

Super fijn gesprek gehad! Voelt alles heel goed aan. Dank je wel

Natalie

Ik heb op 15 nov 2021 een chat gesprek gehad met Sophie...is goed met invoelen, vriendelijk, voelde een persoon zijn energie heel dichtbij mij en dat klopte ook...ze werkt met je foto en geb.datum...en wat ze vertelde over hem klopte ook...heeft wat advies gegeven...dank nogmaals voor het gesprek Sophie en tot horens, zij is een aanrader..gr. N.

Buttercup

Very good! I recommend her!

Els

Dank je wel Manuela voor deze reading. Erg bijzonder puur en zuiver

Nadia

Ze is meer dan 5 sterven waard Echt is een echte toppertje, zeer snel, zet de tijd stil, Ze kan alles juist aanvoelen Thanks

Anoniem: Gillian

Begin dit jaar heb ik veel contact gehad met Gillian doordat ik door een moeilijke periode heen ging. Hij heeft mij altijd netjes te woord gestaan en geholpen om hier doorheen te komen. Hij gaf destijds aan dat er positieve dingen zouden gebeuren eind dit jaar. Zijn voorspellingen beginnen nu uit te komen. Nogmaals dank Gillian!
Vorige 1 ... 428 429 430 431 432 433 434 ... 1182 Volgende